ESKİGEDİZ BELEDİYESİ TARAFINDAN ESKİGEDİZ KÜLTÜR SALONU KARŞISINA YENİ YAŞAM ALANI VE PARK ÇALIŞMALARINI TAMAMLADIK

Eskigediz Belediyesi, gerçekleştirdiği çalışmalar ile belde merkezine ve mahallelere yeni parklar kazandırmaya devam ediyor. Park Mahallesi Eskigediz Kültür Salonu karşısına yaşam alanı ve park çalışmalarını tamamladık.
Belde halkımız için yeni bir dinlence ve oyun alanı oluşturuldu. Yapımı tamamlanan park içerisinde çocuklar için farklı oyun alanları tasarlanırken yetişkinler için de spor ve dinlence alanlarını yer verdik.
6000 metrekarelik alan üzerine yapılan yeni park içerisinde; çatılı çocuk oyun grubu, kum havuzu çocuk oyun alanı, fitness spor aletleri, oturma bankları, piknik masaları, üstü kapalı çardak yürüyüş yolu ve yeşil alanlara yer verildi. Belediye Ekibimiz tarafından, yapısal çalışmaları devam eden parkın yeşil alanları için 500 adet ağaç ve süs bitkisi fidanı dikimi gerçekleştiriyor.
Eskigediz belediyesi olarak her mahalleye dinlence ve yeşil alanlar kazandırarak özellikle çocukların doyasıya eğlenecekleri oyun alanlarının sayısını arttırmaya özen gösteren bir belediyecilik anlayışı ile halkımızın hizmetinizdeyiz.